מקינטות וחטיפים כמו בבית

איטלקים יקרים שלי!

אם הגעתם לעמוד הזה, סימן שמשהו חסר לכם במטבח, בעיקר בחלק של עמדת הקפה. היום שאנשים שאוהבים קפה טוב יש את המכונות של נספרסו או קפה טורקי, אבל שום דבר לא משתווה לטעם של מקינטה על האש- גם מבחינת הטעם וגם מבחינת ההרגשה והחוויה והטעם מהבית לפני עידן המכונות וכנראה לפני שגם עליתם לארץ.

אם להיות אמיתי, לי בעצמי יש מכונת נספרסו בבית, ואני משתמש בה לפחות פעמיים ביום, אבל הבוקר מתחיל בבישול על הגז בעזרת הביאלטי שלי. אני אמנם גדלתי ונולדתי בבית איטלקי למהדרין, אבל יש הרבה ישראלים שגם אימצו את השיטה לאספרסו איכותי על הבוקר, ולכן גם בישראל התחילו למכור את המקינטות מאטליה, אבל לצערינו המקינטות בארץ עולות הרבה מאוד כסף. 

איפה אפשר להשיג מקינטה איטלקית במחיר שפוי

בשנים האחרונות הביקוש קצת גדל לקפה איטלקי אמיתי, ואנשים התחילו להשתמש גם בדבר האלוהי הזה… 

אבל איפה שאפשר לקחת עוד כסף, לוקחים כפול ואפילו פי 3. בתי קפה וחברות של קפה התחילו למכור גם הן מקינטות איטלקיות, אבל במחירים של 250-450 למקינטה, לפעמים אפילו גם למקינטה ליחיד.

יצא לי לעבור לא מזמן באיזור השרון בחנות שמכרה מקינטות ובדקתי כמה תעלה לי מקינטה קטנה לבן אדם יחיד, ולתדהמתי היא עלתה לי 150 ש”ח, שאת אותה מקינטה ברומא קניתי כמה זמן מאוחר יותר ב15 יורו- תעשו לבד את החישוב.

אז בניתי אתר במיוחד בשבילכם,אבל לא רק בשבילכם, אלא לכל איטלקי שמנצא מחוץ לאיטליה. האתר הוא באיטלקית והוא מביא את כל מה שאיטלקי אמיתי צריך בבית. החל מעוגות פנדורי, מוצרי קפה, מוצרים לפסטה ופיצה וספרים באיטלקית.

בין המוצרים תוכלו למצוא מקינטה גדולה וקטנה, מכונות אספרסו של ILLY ושל לבאצה, וכמובן את עוגיות הכוכב והשוקולדים. רק חסר איזה קורנטו בצד. האתר נקרא אינלייב קפה איטליה. אתם יותר ממוזמנים להגיע לשם ולראות מה בדיוק חסר לכם בבית- חבל לשלם מחירים מוגזמים!

המקינטות מחכות לכם כבר כאן